Hakkimizda

Hakkimizda

Teknoloji Outlet 


TEKNOLOJİ OUTLET, KURULDUĞU 2007 YILINDAN BUGÜNE KADAR, YENİLİKÇİ ÜRÜNLERİ VE SERVİSLERİYLE; İŞLETMELERE REKABET AVANTAJI VE VERİMLİLİK KAZANDIRAN İŞ YAPIŞ ŞEKLİYLE, PAYDAŞLARINA VERDİĞİ DESTEKLER İLE SEKTÖRÜNE VE MÜŞTERİLERİNE DEĞER KATAN TEKNOLOJİ FİRMASIDIR.

 

ŞİRKETİMİZ, BİLGİSAYAR TEKNOLOJİLERİ, YAZILIM DELİŞTİRME, E-TİCARET,BASKI TEKNOLOJİLERİ, DİJİTAL DÖNÜŞÜM VE IT GERİ DÖNÜŞÜM ALANLARINDA FAALİYET GÖSTERMEKTE OLUP,  AYNI ZAMANDA KENDİ MARKASI İLE BİLGİSAYAR ÜRETİM VE SATIŞIDA YAPMAKTADIR.

 

DÜNYANIN EN ÖNEMLİ TEKNOLOJİ VE YAZILIM ÜRETİCİLERİNİN BURSA YETKİLİ TEMSİLCİLİĞİNİ YAPMAKTAYIZ.

MARKALARIMIZDAN BAZILARI; WARBOX BİLGİSAYAR, AKINSOFT YAZILIM,PANTUM LAZER YAZICI,LAPTOP ONARIM, YUMITE BARKOD OKUYUCU,G&G TERMAL YAZICI VE YENİ MARKALAR İLE GÜCÜMÜZÜ ARTTIRMAYA DEVAM ETMEKTEYİZ.

 

TEMSİL ETTİĞİMİZ ANA MARKALARIMIZA AİT ÜRÜN GRUPLARIMIZ ŞÖYLEDİR; LAZER YAZICILAR, FOTOKOPİLER, TARAYICILAR, TERMAL BARKOD YAZICILAR, BARKOD OKUYUCULAR, BİLGİSAYARLAR, TABLETLER, KULAKLIKLAR, BİLGİSAYAR ÇEVRE BİRİMLERİ,  AKILLI SAATLER,TERMAL ETİKET ÜRÜNLERİ, YAZICI TÜKETİM VE AKSESUAR ÜRÜNLERİ.

 

TÜRKİYE’NİN HER YERİNDE KAMU KURUMLARININ VE ÖZEL SEKTÖR ŞİRKETLERİNİN VERİMLİLİKLERİNİ ARTIRAN, MALİYETLERİNİ DÜŞÜREN ÜRÜNLER VE TEKNİK DESTEK HİZMETLERİ SUNUYORUZ. PAZAR ODAKLI ÜRÜN YÖNETİM ANLAYIŞIMIZ VE MÜŞTERİLERİMİZİ DESTEKLEYEN UYGULAMALARIMIZ İLE MÜŞTERİLERİMİZE DESTEK VERMEKTEYİZ.